Komentowana treść: Marcowe spotkanie GGUA
[#31] Re: Marcowe spotkanie GGUA
W odpowiedzi na komentarz #29




1)

O tym ze lutowe spotkanie nie odbylo sie (walentynki/ferie) poinformowalismy na sieci.

Mozesz sprawdzic w archiwum PPA.



"NIE będzie lutowego spotkania

10.02.2004 20:57:16

Wiadomość nadesłał: 'Bigted'

W związku z tym, że spotkanie GGUA wypada w walentynki, a inne soboty są zajęte przez ferie i inne takie, to w tym miesiącu wyjątkowo NIE będzie spotkania Gliwickiej Grupy Użytkowników Amigi."



2)

Mozna tez wyslac do kogos z nas majla (jest zawsze dostepny przy komentarzach) i upewnic sie (jesli sa jakies watpliwosci co do terminu spotkania).



3)

Na naszej stronie www jest stosowna informacja:



"Spotykamy się w drugą sobote miesiąca (no chyba że akurat wypada wtedy jakieś POWAZNE SWIETO)"



4)

Na naszej stronie WWW "BigTed" udostepnil swoj nr telefonu (603274489 PlusGSM). Mozna zadzwonic lub wyslac SMS'a.

Bramka PlusGSM jest darmowa wiec wystarczy podac swoj nr telefonu by otrzymac odpowiedz.



5)

Do kazdej osoby zainteresowanej spotkaniami GGUA "BigTed" rozsyla wiadomosci na majla. Wystarczy podac swoj adres email i wyrazic chec powiadamiania lub wypelnic odpowiedni formularz na naszej stronie www. (Strona niebawem bedzie zaktualizowana i przepisan na nowo).



Jak widac informacji jest wiele i naprawde trzeba "nie chciec" by sie nie dowiedziec czy jest akutat w danym miesiacu spotkanie.



Pozdrawiam.



Mysle ze temat zostal juz dostatecznie wyjasniony.
[#32] Re: Marcowe spotkanie GGUA
W odpowiedzi na komentarz #22


Mam jeszcze jedno pytanie. Jak jest z rozdzielaniem czasu procesora? Mnie sie bardzo podobal w Executivie taki "myk", ktory przydzielal najnizszy priorytet najbardziej mocozernemu taskowi przez co wszystko sobie fajnie dzialalo i nie bylo "przestojow". W MOSie tego nie zauwazylem i jesli np. cos ma priorytet 0 i potrzebuje bardzo duzo mocy (najczesciej emulatory) to reszta bardzo zwalnia, widac czasem nawet jak sie ikonki pokazuja po kolei. Trzeba wtedy ustawic recznie priotytet na -1 i wtedy smiga az milo cala reszta. Ja wolalbym jednak zeby priorytet obnizal za mnie system.




Nikt mi nie odpowie?
[#33] Re: Marcowe spotkanie GGUA
Ja dodam ze adres strony WWW GGUA to http://ggua.w.interia.pl/
[#34] Re: Marcowe spotkanie GGUA
W odpowiedzi na komentarz #32




Nie wiem jak to jest od strony "programowej" ale cokolwiek nie robiłem to zawsze wydawało się że czasu procesora jest jeszcze duużo w zapasie:) .

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem